Szukaj

Arimidex - Sklep online

Zastanawiasz się gdzie kupić Arimidex wysokiej jakości? Skorzystaj z oferty naszego sklepu online. Kup już dziś Arimidex w niskiej cenie. Skontaktuj się z nami już dziś - sklep@sterydy-anabolix.net

Arimidex - cena: ok. 170 PLN, cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia.
Dostępność - w magazynie

Arimidex - Charakterystyka

Arimidex jest lekiem nowego typu opracowanym do leczenia zaawansowanego raka piersi u kobiet.
Do użytku został zatwierdzony w 1995 roku. Arimidex dział poprzez blokowanie enzymu aromatazy, następnie poprzez blokowanie produkcji estrogenów, ponieważ rak piersi jest najbardziej stymulowany poziomem estrogenów. Produkt ten jest używany łącznie z z bardzo androgennymi sterydami takimi jak Metanabol czy testosteron, gdzie istnie realne zagrożenie ginekomastią i retencją wody związaną
z poziomem estrogenów.

Arimidex - Dawkowanie

1-2 tabletki dziennie może spowodować u niektórych pacjentów zahamowanie estrogenu nawet o 80% .

Arimidex - Zalecenia


Lek ten jest stosunkowo łagodny, ale gdy poziom estrogenów jest znacząco obniżony, również poziom HDL może się obniżyć, powodując tym samym problemy z cholesterolem.

Najczęściej zadawane pytania


Kiedy zakończyć suplementację Arimidexu?

Wraz z odstawieniem sterydu bazowego w naszej należy odstawić Arimidex. Pamiętajcie o zachowaniu ostrożności po odstawieniu Arimidexu gdy był on przyjmowany w wysokich dawkach. Odstawienie powinno odbywać się stopniowo zmniejszając dawkę.

Czy są jakieś wady Arimidex-u?

Największą wadą jest jego cena co oczywiście sprawia, że przegrywa ona z tańszymi zamiennikami o podobnym działaniu.

Jakie są najważniejsze zalety Arimidex-u?

Stosowanie go zapobiega retencji wody w organizmie oraz ginekomastii. Jest on bardziej skuteczny od Provioronu czy Nolvadexu. Możemy również zaliczyć jako zaletę, że jest on wspomagaczem twardego i suchego mięśnia dla naszego organizmu.