Szukaj

Boldenon - Sklep online

Zastanawiasz się gdzie kupić Boldenon wysokiej jakości? Skorzystaj z oferty naszego sklepu online. Kup już dziś Boldenon w niskiej cenie. Skontaktuj się z nami już dziś - sklep@sterydy-anabolix.net

Boldenon - cena: ok. 150 PLN, cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia.
Dostępność - w magazynie

Boldenon - Historia, charakterystyka  i działanie

boldenon sterydy
Pod względem 2chemicznym jest on derywatem testosteronu, która to substancja podobna jest bardzo do Metandienonu. Substancje te różni jedynie alkilowanie 17 alpha. Jednakże działanie obu sterydów jest zupełnie odmienne. Podczas gdy Metandienon oceniany jest przed wszystkim jako środek do budowy masy, działa silnie androgennie i szybko aromatyzuje, to Boldenon powoduje raczej powolny stały przyrost masy mięśniowej, który ze względu na średnią androgeniczność i wynikającą z tego średnią aromatyzację jest wysokiej jakości.

W praktyce okazało się, że Boldenon w ok. 50 % słabiej konwertuje w estrogen niż testosteron. Dlatego też atleci stosują tę substancję w diecie lub, jeżeli wymagany jest w pierwszej linii znaczny wzrost masy mięśniowej. Zawodnicy łączą tę anaboliczną substancję aktywną z silniejszymi androgennymi i słabo aromatyzującymi sterydami, jak na przykład Trenbolon, Stanozolol, Propionat zawierający testosteron lub drostanolon i osiągają przy tym zaskakujący wynik. Dużą zaletą Boldenonu jest jego efekt podnoszący objętość krwi, który wspomaga wzrost naczyń. Atleci zorientowani raczej na jakość, którym nie zależy na dużym przyroście masy, lecz na przyroście mięśni, w miarę możliwości z małą ilością tłuszczu i wody, stosują Boldenon jako steryd bazowy, działający anabolicznie i łączą go z umiarkowanie dawkowanym testosteronem o przedłużonym działaniu względnie alternatywnie również Propionat jako testosteron o krótkim działaniu bądf także Stanozolol. Można tutaj zrezygnować z inhibitorów aromatazy. Ale nie tylko mężczyźni wykorzystują tę substancję, ale także kobiety. Kobiety stosujące sterydy preferują anaboliczne działanie Boldenonu, który pod względem androgennym posiada tylko średnie działanie.

Boldenon z reguły wystarcza tutaj 250 – 500 mg na tydzień, aby osiągnąć dobre wyniki.


Sportowcy z ambicjami na krajowym poziomie oraz zawodowi kulturyści w fazie przyrostu masy zażywają 1000 mg tygodniowo. W tym przypadku Boldenon Undecylenat jako podstawowy steryd o dobrym działaniu łączony jest z wstrzykiwanym esterem testosteronowym jak na przykład Testosteron Enantat (1000 mg/tygodniowo). Najczęściej dodawany jest do tego hormon wzrostu (6 jednostek lub więcej dziennie) oraz często także insulina (20 jednostek lub więcej dziennie). Przy takim stosowaniu masa ciała wzrasta w fazie przyrostu szybko i zażywający jest w stanie w trakcie treningu uzyskać ogromną masę. W zależności od tego jak rozłożony jest sposób odżywiania, zmniejsza się również wysokość zatrzymania płynów w tkankach oraz możliwego odkładania się tłuszczu.

Kobiety wstrzykują 100-150 mg tygodniowo, co powoduje solidny przyrost mięśni przy nieznacznych działaniach ubocznych.

Poniewaz ograniczenie produkcli własnych hormonów należy umiejscowić gdzieś pomiędzy Testosteronem a Nandrolonem, należałoby położyć nacisk na dobrą terapię po cyklu stosowania anabolików. Tutaj zalecane jest kombinowane stosowanie Clomifenu i Tamoxifenu Citratu. Ewentualnie należałoby rozważyć zastosowanie HCG przez okres około dwóch tygodni przed końcem kuracji. Koszty wynoszą około 35,00 – 50,00 Euro za 10 ml wersji 50 mg/ml oraz prawie 45,00 – 70,00 Euro za 10 ml wersji 200 mg/ml, przy czym ta ostatnia wersja preferowana jest z pewnością przy wyzszych ilościach tygodniowych.

Dostępność wariantu 50 mg/ml w wydaniu 50 ml fiolki “Ganabolu” z Kolumbii oraz amerykańskiego “Ecluipoise” na czarnym rynku jest dobra a te produkty do zalecenia. Produkty z podziemnych laboratoriów “International Pharmaceuticals” w Czechach i w Chinach jak również “Euro Pharmacies“, “Alchemia Pharma”, “British Dragon” z Tajlandii, “Boldelan” firmy “Moonlight Pharmaceutics” i “Generic Supplements” z Holandii można nabyć bez problemu. Firma IP CZ produkt swój “Boldenone-Undecylenate USP XXIV” napełnia substancją aktywną w ilości 50 mg/ml oraz 200 mg/ml. To samo tyczy produktów “Boldelan” z firmy “Moonlight pharmaceutics” oraz “Boldebal” z firmy “British Dragon”.

Boldenon - Najczęściej zadawane pytania


Jaka jest różnica między metanabolem i boldenonem?

Jeśli porównanym stężenie to metanabol jest znacznie silniejszy od bolddenonu , jednakże jest dużo bardziej toksyczny dla organizmu. Boldenone możemy zażywać w cyklach 12-16 tygodni natomiast metanabol w kilkutygodniowych cyklach. Metanabol posiada średnią aktywność estrogenową natomiast boldenone niewielką.

Jakie są skutki uboczne zażywania boldenonu?

Bezpłodność czasowa lub trwałą, trądzik tłusta cera, retencja wody i obrzęki, łysienie (zakola), wzrost masy ciała, blokada produkcji testosteronu.