Szukaj

Efedryna - Sklep online

Zastanawiasz się gdzie kupić Efedrynę wysokiej jakości? Skorzystaj z oferty naszego sklepu online. Kup już dziś Efedrynę w niskiej cenie. Skontatuj się z nami już dziś - sklep@sterydy-anabolix.net

Efedryna - cena: cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia 
Dostępność - w magazynie

Efedryna - Charakterystyka , efekty i działanie

Efedryna sterydy

Efedryna - Co to jest?

Trzeba podkreślić, że DHT to najsilniejszy androgen w ludzkim ciele, który ma sporo pożytecznych stron. Do tego, są one bardziej wyodrębnione niż w przypadku samego testosteronu. Zaletą DHT jest to, że nie aromatyzuje do estrogenów. Mówi się na to 17alfa-alkylierung.

Efedryna - działanie i efekty

Jednakże efedryna posiada kilka interesujących właściwości dla kulturystów tak, że poświęciliśmy tej substancji osobny wpis. Efedryna do kupienia w sklepie jest środkiem sympatykomimetycznym Beta – 2 i stymuluje centralny system nerwowy. Uwalnia norepinefryny, które bardzo podobne są do epinefryny, zwanej również adrenaliną. Działanie adrenaliny odczuł chyba już każdy na przykład przed ważną rozmową kwalifikacyjną lub przed pierwszą randką – objawy są zawsze te same. Dłonie drzą, następuje zwiększona potliwość i człowiek czuje się nadmiernie pobudzony. Podnosi się również temperatura ciała, ponieważ zostają uwalniane kwasy tłuszczowe z tkanki tłuszczoweł i ulegają spalaniu.

Efedryna - zastosowanie

Wymienione powyżej pozytywne efekty przyrostu mięśni wspomagane są dalej przez wyraźnie działanie efedryny hamujące apetyt. Tabletka zażywana około 30-45 minut przed posiłkiem przekona z pewnością zażywającego o tej właściwości. Nie bez podstawy efedryna przepisywana jest w medycynie szkolnej jako środek hamujący apetyt. Jednak efedryna posiada jeszcze jedną zaletę. Oddziałuje ona nie tylko na termogenezę, czyli na wytwarzanie ciepła w organizmie i dzięki temu powoduje przyśpieszone spalanie tłuszczu. Efedryna stymuluje ponadto silniejsze odkurczanie mięśni i powoduje u zażywalącego znaczny przyrost siły. Sportowcy, którzy zażyją dawkę efedryny 25-50 mg HCL (znany jest wariant HCL a nie ekstrakt) na około pół godziny przed treningiem, osiągną przyrost siły wynoszący 5- 10 %. W przypadku ćwiczeń na ławce oznacza to, że można udźwignąć prawie 5-10kg więcej tylko w wyniku zazycia jednej tabletki. Wynik ten tłumaczy, dlaczego ciężarowcy i kulturyści są największymi zwolennikami efedryny. Kolejną właściwością przemawiającą za stosowaniem efedryny przed treningiem jest jej pobudzające działanie, po jej zażyciu człowiek czuje się lepiej i pełen energii. Stosują one efedrynę jako substytut “Speed” lub “XTC”, ponieważ jest ona głównym składnikiem przy produkcji tych substancji i nie kryje takich zagrożeń. Dealerzy anabolików sprzedają dużą część swoich zasobów efedryny tym osobom. Jednakże ostatnio efedryna znajduje zastosowanie takie przy odstawianiu kuracji anabolikowej. Oczywiście przy odstawianiu nie chodzi o aspekt spalania tłuszczu, lecz raczej o zyskanie siły, które następuje w trakcie stosowania. Efedryna jako steryd okazała się optymalnym środkiem dla utrzymania siły po odstawieniu i wypiera powoli, ale pewnie swojego poprzednika Clenbuterol. Od lat krąży pogłoska, że clenbuterol ma działanie antykataboliczne. Jest to pogląd, który nie został nigdy dowiedziony. Efedryna działa pod tym względem nie tylko skuteczniej, ale jest korzystniejsza pod względem cenowym i jest mniej szkodliwa dla zdrowia. Kto już raz miał możliwość porównać bezpośrednio działanie clenbuterolu i efedryny, ten zrozumie dlaczego w obecnie coraz częściej stosuje się efedrynę a rezygnuje z clenbuterolu. Podczas gdy clenbuterol ma niekorzystny wpływ na samopoczucie i działa przygnębiająco, to efedryna poprawia nastrój i daje uczucie energii.

Efedryna - co warto wiedzieć?

Przy zażywaniu clenbuterolu może ponadto wystąpić ekstremalne drżenie, które wpływa negatywnie nie tylko na trening. Stosujący są zgodni: efedryna działa nie tylko silniej pod względem spalaniu tłuszczu i zwiększenia / utrzymania siły, lecz ponadto jest substancją lepiej tolerowaną i mniej szkodliwą dla zdrowia. Jednakże przy zakupie należy zwrócić uwagę na jeden szczegół: wszystkie informacje o miligramach odnoszą się do efedryny HCL, a więc do substancji pozyskiwanej syntetycznie. Ten, kto nabędzie oferowany szeroko środek zawierający efedrynę, powinien dokładnie przestudiować etykietę, ponieważ zbyt często w składnikach podawana jest nazwa “Ephedra-Extrakt” lub “Ma Huang”. Zaletą tych ziół jest to, że oprócz efedryny zawierają one inne substancje efedrynopodobne. Jednakże wadą jest to, że nikt nie potrafi powiedzieć definitywnie, ile miligramów z tego zawartych jest w gramie ekstraktu. Wiele firm stosuje ekstrakty standaryzowane, jednakże jest to nic innego jak próba wprowadzenia w błąd. Dokładną ilość efedryny można poznać tylko w wariancie syntetycznym. Ponadto formy syntetyczne i naturalne posiadają różne okresy polowicznego rozpadu. Podczas gdy okres połowicznego rozpadu efedryny HCL określany jest ilością 3 godzin, to w przypadku ekstraktów Ephedra może przedłużyć się on do 6 godzin, ponieważ substancja ta dlużel jest wydalana. Jest to szczegół, na który trzeba koniecznie zwrócić uwagę podczas zażywania. Ponieważ ten, kto już raz zażyl kapsułkę Ephedra o wadze 300 mg po południu o godz. 17.00, ten będzie wiedział, o co chodzi. Ma on zagwarantowaną bezsenną noc.

Efedryna - gdzie kupić?

Pozostaje jeszcze zapytanie o możliwości zakupu. Zastanawiasz się gdzie kupić efedrynę i w jakie cenie? Środek ten w Niemczech można było nabyć przed długi okres w aptece bez recepty. Preparat o nazwie “Vencipon” zawierał 10 mg efedryny HCL w drażetce, których w jednym opakowaniu było 60. Niestety preparat ten został wycofany z handlu w lipcu 2003 roku. Tak, więc pozostaje tylko czarny rynek oraz zakup za granicą. Na przykład w Turcji moża nabyć bez problemu w każdej aptece bez recepty preparat o nazwie “Efedrin Arsan”. 20 tabletek zawierających 20 mg substancji aktywnej kosztuje tam z reguły nie więcej niż 0,30-0,50 Euro. Prawie darmo, jezeli zważyć, ze cena ta jest ceną czarnorynkową za jedną jedyną tabletkę.

Efedrynę z bezpiecznego źródła możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Skontaktuj się ze mną - dobra cena i zadowolenie gwarantowane!

Efedryna - jak dawkować?

Mężczyźni stosują 25-50 mg na pól godziny do trzech kwadransów przed treningiem, żeby wykorzystać maksymalnie jego działanie i zyskać siłę. Kobiety zażywają z reguły połowę. W celu wspomagania spalania tłuszczu mężczyźni stosują 25-50 mg efedryny (w zależności od masy ciała) 2-3 razy dziennie. W celu uzyskania efektu hamującego apetyt należy zażywać ją około pół godziny do trzech kwadransów przed posiłkiem. O efedrynie sądzi się, że nie uzależnia, jednakże po zażywaniu przez dłuższy okres zaleca się stopniowe wycofywanie. Kto stosuje efedrynę na przykład przez 4 tygodnie dla wspomagania diety i zażywanie nagle przerwie, ten dozna szoku fizycznego i umysłowego. Może trwać kilka tygodni aż organizm zacznie znowu normalnie funkcjonować. Nie na darmo mówi się o depresjach po zażywaniu efedryny. Kto stwierdzi u siebie takie objawy, ten powinien w trakcie odstawiania wykorzystać działanie kwasu aminowego L-Tyrosin, mającego korzystne działanie na nastrój. Zażywany w ilości 5 gramów dziennie w kilku większych dawkach między posiłkami czyni cuda. Innych naturalnych środków antydepresyjnych jak na przykład dziurawiec pospolity lub kawa nie zaleca się, ponieważ obie substancje mają stosunkowo długi okres działania. Dawki zażywane trzy razy dziennie należy redukować, co 23 dni o jedną dawkę, aż do czasu jednej porannej dawki. Takie dawkowanie można stosować jeszcze przez 2-3 dni i następnie należy je zakończyć. Można jeszcze doradzić, aby dawkowanie to stosować przez dalsze 2-3 dni w połowie w celu przyzwyczajenia organizmu do braku stymulującego działania efedryny.

Efedryna - Najczęściej zadawane pytania


Jakie są główne działania Efedryny?

Stosowanie tego związku pozwala osiągnąć wymarzoną sylwetkę ( mało tkanki tłuszczowej, znaczna wielość masy mięśniowej). Efedryna przyspiesza przemianę materii aż do 10 %. Efedryna jest bardzo skuteczna w procesie odchudzania jak najmniejszym kosztem spalania mięśni.

Jakie są skutki stosowania Efedryny?

Jest duży wachlarz skutków ubocznych z których możemy wyróżnić: suchość w ustach, bóle głowy, bezsenność, zaburzenie snu, drżenie rąk i potliwość.