Szukaj

Stenbolon Acetat - Sklep online

Zastanawiasz się gdzie kupić Stenbolon Acetat wysokiej jakości? Skorzystaj z oferty naszego sklepu online. Kup już dziś Stenbolon Acetat w niskiej cenie. Skontaktuj się z nami już dziś - sklep@sterydy-anabolix.net

Stenbolone Acetate - cena: ok. 170 PLN, cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia.
Dostępność - w magazynie

Stenbolon - Charakterystyka i działanie

Stenbolon ma wzór chemiczny ( 17-octan 2-metylo-4,5a-dihydro-δ1-testosteronu (octan 2-metylo-δ1-DHT 17β) lub 2-metylo-5α-androst-1-en-17β -ol-3-on 17β-octanowy) Preparat ten jest zaliczany do klasy sterydów anaboliczno-androgennych, jest on pochodną (DHT) Dihydrotestosteronu, natomiast jego chemiczna struktura jest bardzo zbliżona do Masteronu lub Mesterolone (nazwa handlowa Proviron), rzeczywistość pokazuje że jego funkcjonalność jest niemal identyczna, jeśli porównać efekty jakie możemy na nim osiągnąć, niektórzy sugerują, że ma bardzo zbliżoną moc do metenolonu (Primobolan Depot), patrząc naukowo ich struktura molekularna jest do siebie podobna , ze względu że to nowy steryd to porównań i zachwytów jest wiele, ostatnio czytałem że pod względem siły dorównuje on nawet Oxymetholon (Anadrol).

Stenbolon - zastosowanie

Największą zaletą Stenbolonu jest to, że nie przekształca się w estrogentyczne metabolity czyli nie idzie w stronę aromatyzacji i nie wywołuje tak wiele androgennych efektów (wzdęcia, zwiększenie tkanki tłuszczowej , zatrzymanie wody, a nawet ginekomastii) dlatego stosując Stenbolon NIE ma potrzeby stosowania inhibitora aromatazy (AI). Prawda jest taka, że ten steryd jest związkiem który jest niezmiernie rzadko widywany na rynku szczególnie w Polsce. Został zaprojektowany na początku lat 60-tych, w swojej podstawie był traktowany jako filar 1-testosteronu, ale zmodyfikowany został przez grupę 2-metylową. Mówi się, że jest on nieco słabszy niż jego względny 1-testosteron ale w porównaniu z podobnymi dawkami, to jego wydajność anaboliczna jest prawie 2-3 razy większa w porównaniu do zdobytego kg na kg .. Kiedy został wprowadzony do medycy okazało się że w miarę upływu czasu było widać, że ma jednak mało kliniczne zastosowanie i został ostatecznie wyprowadzony z produkcji ,został uznany za bezużyteczny i projekt został odstawiony ,brakowało wsparcia finansowego z powodu wprowadzania lepiej rokujących alternatywnych leków, które miały podobne działanie. Niewiele wiadomo na temat tego sterydu z jednego względu, farmakodynamika tego związku jest rzadkością. W świecie dopingu wśród społeczności kulturystów i innych sportowców, panuje wiele opinii, większość dzieli się jednak różnymi koncepcjami na temat jego funkcjonalności. W Stanach część kulturystów twierdzi, że jest to cenny i niepowtarzalny środek.

Stenbolon - efekty stosowania

Po pierwsze stosując Stenbolon bardzo dobrze on wpływa na poprawę kondycji fizycznej, zwiększa popęd seksualny, podnosi libido , poprawia samopoczucie, zwiększa wytrzymałość, daje wzrost siły jak i zapewnia lepszą regenerację. Patrząc na jego zastosowanie widać gołym okiem, że idealnie pasuje do cykli: redukcyjnych, fazy cięcia, przed startami. Jest to steryd synergistyczny czyli zwiększa efektywność pozostałych środków wykorzystywanych w cyklu ,jest raczej uzupełniający kurację, dodatkowo nie aromatyzuje a jedynym efektem ubocznym jaki po nim może wystąpić to trądzik ( i to i tak w zależności od predyspozycji osoby stosującej).

Stenbolon - dawkowanie

Jak zwiększyć naszą wydajność? Dawki mogą wynosić od 50mg-100mg co drugi dzień. Przy tych dawkach zaobserwowano zdolność do utrzymywania bardzo dobrych efektów pod względem sylwetki : mięsień staje się suchy. Na Stenbolonie uzyskujemy szczupłą sylwetkę, dobrą jakość mięśni, dzięki temu idealnie nadaje się do stosowania jako lek w cyklach w których zależy nam na rzeźbie. Kuracja na Stenbolonie tak jak w przypadku innych krótkich estrów powinna trwać do 8 tygodni. W zależności od pozostałych środków stosowanych w cyklu , zaleca się stosowanie protokołu PCT.

Stenbolon - Najczęściej zadawane pytania


Na co wpływa Stenbolone Acetate?

Poprawia on zarówno kondycje fizyczną jak i zwiększa popęd seksualny oraz podnosi libido. Wpływa również na wzrost wytrzymałości i regeneracji po ciężkim treningu. Steryd ten ma również zastosowanie w osiągnięciu zadawalającej ”rzeźbie” mięśni.

Jak dawkuje się Stenbolon?

Dawkowanie mieści się w przedziale 50mg - 100mg stosowane co drugi dzień. Kuracja natomiast powinna trwać do 8 tygodni.