Szukaj

Tadalafil - Sklep online

Zastanawiasz się gdzie kupić Tadafil wysokiej jakości? Skorzystaj z oferty naszego sklepu online. Kup już dziś Tadafil w niskiej cenie. Skontaktuj się z nami już dziś - sklep@sterydy-anabolix.net

Tadalafil - cena: cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia.
Dostępność - w magazynie

Tadafil - Charakterystyka i działanie

tadafil sterydy
Tadalafil jest najnowszym środkiem w walce przeciwko dysfunkcji erekcji. Tak samo jak jego poprzednik Sildenafil Tadalafil blokuje enzym "PDES", co sprawia, że do męskich ciał męskich dostaje się więcej krwi i dzięki temu można latwiej osiągnąć erekcję. Już pojedyncza dawka w ilości 10- 20 mg daje w ciągu 15-30 minut żądany wynik. Poza tym Tadafil działa również dłużej niż popularny Sildenafil, który zdobył światową sławę pod nazwą Viagra. Badania naukowe potwierdzają działanie Tadalafilu przez przynajmniej 24 godziny. W praktyce stwierdzano okres działania do trzech dni. Oprócz swojej zdolności dostarczania krwi do penisa Tadalafil wspomaga dopływ krwi do muskulatury. Dla kulturystów oznacza to zwiększony transport substancji odżywczych do mięśni. Kto już stosował Tadalafil, ten potwierdzi, że substancja ta utrzymule dopływ krwi do mięśni dłużej po zażyciu niż normalnie. Kulturyści startujący w zawodach mogą zastosować Tadalafil w dniu mistrzostw, aby poprawić unaczynienie mięśni. Stosuje się 10-20 mg na około pól godziny przed aktern płciowym. W celu polepszenia efektu umięśnienia przed zawodami Tadalafil stosuje się równiez pół godziny przed występem. W tym przypadku preferowana jest dawka w ilości 20 mg, jeżeli Tadalafil stosułe się podczas posiłku, . wówczas rozpoczęcie działania moze się trochę opóżnić. Program odstawiania nie jest wymagany w przypadku Tadalafilu.

Tadafil - Najczęściej zadawane pytania


Jakie jest zastosowanie Tadafil-u?

Podstawowym zastosowaniem w kulturystyce jest bomba mięśniowa i wydolnościowa przed treningiem. Natomiast lek ten jest również pożyteczny w problemach z erekcją oraz niską pewności siebie podczas stosunku.

Jak długo trwa efekt od zażycia Tadafil-u?

Długość zależy od stężenia dawki ale lek ten może działać aż do 36h. Należy pamiętać, że nie należy stosować leku więcej niż raz dziennie.