Szukaj

Trenbolon Acetat - Sklep online

Zastanawiasz się gdzie kupić Trenbolon Acetat wysokiej jakości? Skorzystaj z oferty naszego sklepu online. Kup już dziś Trenbolon Acetat w niskiej cenie. Skontaktuj się z nami już dziś - sklep@sterydy-anabolix.net

Trenbolon Acetat - cena: ok. 190 PLN, cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia.
Dostępność - w magazynie

Trenbolon - co musisz wiedzieć?

Trenbolon zwany jest w Stanach Zjednoczonych “darem bożym”. Tam od lat panuje ruch na ten steryd jedyny w swoim rodzaju. Sześć lat po zakończeniu produkcji francuskiego “Parabolanu” substancja ta przeżywa popularność jak żaden inny steryd. Trenbolon wiąże się silnie z receptorami androgennymi i wykazuje ekstremalnie wysoką właściwość anaboliczną, W praktyce działa trzy razy silniej anabolicznie i podwójnie androgennie jak testosteron, męski hormon seksualny. Jednakże stosowaniu Trenbolonu nie towarzyszy typowe dla testosteronu gromadzenie się wody, ponieważ substancja ta ze względu na swoją strukturę nie może konwertować w estrogen. A zatem Trenbolon jest sterydem do kupienia, który szybko efektywnie rozwija masę i siłę i ponadto nie gromadzi wody. Atleci stosują tę substancję zarówno w fazie przyrostu masy jak i w fazie przed zawodami, gdzie w równej mierze oferuje dużo zalet. Ponieważ Trenbolon działa bardzo silnie anabolicznie, regułą są szybkie przyrosty mięsni o wysokiej jakości. Gromadzenie się wody jest tutaj zupełnie wykluczone, ponieważ Trenbolon, jak powiedziano już wcześniej, nie przekształca się w estrogen. Ulubionymi sterydami, stosowanymi w trakcie diety w kombinacji z Trenbolonem to Stanozolol, Testosteron Propionat, Metenolon Enantat, Boldenone Undecylenate i Drostanolon. W celu przyrostu masy stosuje się raczej kombinacje z testosteronami o przedłużonym działaniu, Nandrolonem Decanoat, Metandienonem i w razie potrzeby z hormonem wzrostu. Ze względu na swoją moc Trenbolon można stosować również pojedynczo w dawce 50-100 mg dziennie. Wielu kulturystów będzie zaskoczonych rozmiarem solidnej masy mięśniowej. Ważne jest, żeby wspomnieć, że w przypadku stosowania Trenbolonu przed dłuzszy okres jako jedynego sterydu stosujący go narazają się na zwiększoną podatność na urazy. Ponieważ Trenbolon szybko redukuje własną produkcję testosteronu i ponadto nie konwertuje w estrogen, organizm pozbawiany jest naturalnych zasobów estrogenu, który ma ogromne znaczenie dla zdrowia kości, stawów, wiązadeł i ścięgien. W przypadku silnego obniżenia poziomu estrogenu w organizmie i równoczesnego przyrostu siły wzrasta znacznie ryzyko urazów podczas treningów. Idealnym rozwiązaniem byloby dodanie do Trenbolonu umiarkowaneł dawki testosteronu. 250-500 mg Testosteronu Enantat tygodniowo lub 350 mg Testosteronu Propionat tygodniowo pozwoli na wystarczające konwertowanie w estrogen i utrzymanie w pełni funkcji aparatu kostnego także przy maksymalnych dawkach Trenbolonu.

Trenbolon - skutki uboczne

Do typowych działań ubocznych typowych dla sterydów androgennych jak na przykład tłusta cera i trądzik, wzrost prostaty i włosów na ciele dochodzą w przypadku Trenbolonu dwa poglądy przekazywane z generacji na generację. Po pierwsze jest to wysoka toksyczność nerek, a po drugie częściowo nadmierna agresja. Trenbolon Acetat nie jest wprawdzie sterydem powodującym pogodne usposobienie tak jak Testosteron lub Metandienon. Osoby niecierpliwe, reagujące z natury emocjonalnie z pewnością odczują wpływ Trenbolonu na psychikę. Niektórzy sportowcy opowiadają o łomotaniu serca, dusznościach i drażniącym kaszlu. Innymi możliwymi skutkami ubocznymi są bóle głowy oraz krwawienie z nosa. Trenbolon wstrzymuje ekstremalnie szybko własną produkcję hormonalną, co należy tłumaczyć przed wszystkim działaniem progesteronu typowym dla pochodnych Nandrolonu. W porównaniu z testosteronem zahamowanie to postępuje nawet szybciej i intensywniej, tak, ze po zakończeniu stosowania ważna jest koniecznie terapia po cyklu stosowania. Niestety Trenbolon Acetat bardzo mocno redukuje w stosunkowo krótkim czasie do zera libido względnie zainteresowanie seksem. Dlatego kulturyści łączą ten hormon ze wstrzykiwanym esterem testosteronu, ponieważ tylko testosteron jest w stanie podnieść zainteresowanie seksualne do normalnego poziomu. Niekiedy może dojść także do napuchnięcia gruczołów piersi, tak zwanej ginekomastii. Substancje redukujące aromatazę jak na przykład znany Anastrozol lub cynk nie stanowią żadnej pomocy.

Trenbolon - odpowiednie dawkowanie i cykl

Forma Trenbolon Acetat skuteczna jest tylko w dawkowaniu doustnym, czyli że następuje utrata skuteczności wynosząca 70 %. Jedyną możliwością wykorzystania skuteczności jest przygotowanie z tabletki roztworu do iniekcji. W przypadku esteru Hexahydrobenzylcabonatu wystarczy, jeżeli iniekcja nastąpi, co 3 – 4 dni. Jednakże wówczas znacznie duża jest pojemność iniekcji, często 3-4,5 ml w zależności od wybranej dawki. Aby tego uniknąć, większość sportowców iniekuje także Trenbolon Hexahydrobenzylcabonat co 1 – 2 dni. Jako substancja kombinowana, na przykład razem w Testosteronem Propionat, Boldenon Undecylenat lub Stanozolol wystarcza w zupełności 50-100 mg Trenbolonu Acetat dziennie, względnie 76 mg Trenbolonu Hexahydrobenzylcabonat co dwa dni. Zupełnie fantastyczne wyniki zaawansowani kulturyści mogą osiągnąć stosując prostą kombinację taką jak 75 mg Trenbolonu Acetat dziennie Jak równiez 100 mg Testosteronu Propionat dziennie. Do tego dołączyć można jeszcze dziennie 2-6 jednostek hormonu wzrostu i wówczas osiągnie się przyrost masy o pierwszorzędnej jakości. Jednakze najpóźniej po 12 dniach należy zaprzestać na pewien czas stosowanie Trenbolonu Acetat ze względów zdrowotnych i zastąpić go łagodniejszym sterydem, jak na przykład Boldenone Undecylenate. Również jako steryd stosowany pojedynczo Trenbolon daje dobre efekty. Powoduje on szybki przyrost solidnej, twardej muskulatury wraz ze znacznym przyrostem siły. 12-tygodniowa kuracja sprawi u kulturystów lekko i średnio zaawansowanych zupełni inny wygląd.

Kulturyści biorący udział w zawodach, którzy potrzebują w fazie diety silną ochronę mięśni, zażywają 75-100 mg Acetatu dziennie lub do wyboru 76-152 mg Hexahydrobenzylocarbonatu co dwa dni. Charakterystyczne dla Trenbolonu jest to, że działanie wzrasta proporcjonalnie wraz z podwyższeniem dawki. Tutaj kombinacja ze 100 mg Trenbolonu Acetat dziennie, 50 mg Stanozololu Testosteronu jak również 100 mg Testosteronu Propionat dziennie i 4-6 jednostek hormonu wzrostu czyni prawdziwe cuda. Kobietom i początkującym odradza się stosowanie Trenbolonu, ponieważ dla obu grup jest on po prosty zbyt androgenny i za silny. Ponieważ Trenbolon ze względu na swoje działanie progesteronu hamuje silnie własną produkcję hormonalną, terapia po cyklu stosowania ma sens. Na dwa tygodnie przed zakończeniem kuracji stosuje się z reguły HCG jak również Clomifen i Tamoxifen Citrat zaraz po zakończeniu kuracji. W przypadku pochodnych Nandrolonu kombinowane stosowanie Clomifenu i Tamoxifenu Citrat jest bardzo sensowne.

Trenbolon Acetat - Najczęściej zadawane pytania


W jakich odmianach możemy spotkać Trenbolon?

Trenebolon możemy dostać tylko na czarnym rynku bądź. Istnieją trzy odmiany tego związku: 1. Trenbolon acetate , 2.Trenbolon enanthate, 3. Trenbolon hexahydrobenzylcarbonate.

Czy Trenbolon jest sterydem przeznaczonym do budowy masy mięśniowej?

Poniekąd jest to prawda ponieważ ma on za zadanie poprawić masę jakościową i zwiększyć przyrost mięśni , ale nie jest on typowym „metka” do budowania masy ilościowej.

Jakie są skutki uboczne zażywania tego sterydu?

Trenebolon jest to jeden z bardzo silnych androgenów a co za tym idzie , posiada szeroką gamę sutków ubocznych jak np. Trądzik , łysienie, przerost prostaty, wzmożona inhibicja produkcji naturalnego testosteronu , podniesienie ciśnienia krwi, skłonność do ginekomastii progesteronowej, wzrost agresji