Szukaj

Winstrol Depot - Sklep online

Zastanawiasz się gdzie kupić Winstrol Depot wysokiej jakości? Skorzystaj z oferty naszego sklepu online. Kup już dziś Winstrol Depot w niskiej cenie. Skontaktuj się z nami już dziś - sklep@sterydy-anabolix.net

Winstrol Depot - cena: ok. 150 PLN, cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zamówienia.
Dostępność - w magazynie

Winstrol Depot do kupienia online

Winstrol jest sterydem anabolicznym, z substancją aktywną w postaci stanazololu (stąd nazwy stosowane są zamiennie – winstro/stanazolol). Preparat jest pochodną DHT, występuje w wersji tabletek i zastrzyków. Forma oralna i iniekcyjna składają się z tej samej materii. Wersja iniekcyjna winstrolu jest zawiesiną wodną. Wspomniany DHT to nic innego jak 5alfa zredukowany testosteron. Chodzi o DHT z dwoma modyfikacjami – „methylirung” na pozycji c17 oraz grupę „Pyrazol Gruppe” („methylirung” w chemii organicznej oznacza przyłączenie grupy metylowej do molekuł). Trzeba podkreślić, że DHT to najsilniejszy androgen w ludzkim ciele, który ma sporo pożytecznych stron. Do tego, są one bardziej wyodrębnione niż w przypadku samego testosteronu. Zaletą DHT jest to, że nie aromatyzuje do estrogenów. Mówi się na to 17alfa-alkylierung. Pyrazol jest pięciokrotnym, aromatycznym „hetero cyklem”. Składa się z trzech atomów węgla i dwóch atomów azotu, które są ze sobą zlokalizowane „po sąsiedzku”. Grupa c-17 została „wstawiona”, żeby molekuły były odporne na redukcję w procesie trawienia i „first-pass” w wątrobie. Winstrol jako pochodna DHT, jest znany z tego, że posiada właściwości antyestrogenowe. Wiele wskazuje na to, że ma też działanie antyprogesteronowe (blokuje receptory progesteronowe). Efekty wizualne tego preparatu polegają właśnie na blokowaniu estrogenów i progesteronów. Obydwa związki są odpowiedzialne za „efekt gąbki”, czyli nasycenie mięśni wodą.
Może budować most, aby polepszyć działanie SAA. Szkoda jednak, że nie jest przy tym pozbawiony negatywnego wpływu na wątrobę i cholesterol. Wersja oralna sterydu, blokuje wydzielanie SHBG, jednocześnie uwalniając testosteron. Poza tym winstrol zwiększa maksymalnie syntezę białka. Jest to główny powód, dla którego powinno się wyróżnić jednak jego formę iniekcyjną. Oczywiście można pić iniekcyjny winstrol, ale trzeba mieć świadomość, że wówczas będzie działać tak jak wersja oralna.

Nie można zapominać, że winstrol jest substancją toksyczną. W związku z tym może powodować w organizmie szereg niepożądanych skutków. Substancja czynna – stanozolol wpływa przede wszystkim na krew – powoduje znaczny wzrost złego cholesterolu i obniżenie dobrego, w skrajnych przypadkach nawet o 90 %. Ponadto winstrol w formie tabletek może mieć niekorzystny wpływ na pracę układu pokarmowego. Objawy jakie mogą wystąpić to: zgaga, wzdęcia, nudności i wymioty, a nawet uszkodzenie wątroby.

Z kolei wersja iniekcyjna może przy braku higieny wywołać zakażenia bakteryjne. Zatrucie organizmu może też wyglądać jak typowa reakcja alergiczna, z dusznościami, obrzękiem górnych dróg oddechowych czy wysypką na skórze. Może wystąpić też drętwienie kończyn, bóle głowy oraz bezsenność. Skład winstrolu może również wpływać na to jak funkcjonują hormony w organizmie. Skutkiem tego u mężczyzn mogą pojawiać się częste i długotrwałe erekcje lub powiększenie piersi. U kobiet w wyniku zachwiania gospodarki hormonalnej może dojść do zaburzeń miesiączkowania, wypadania włosów albo obniżenia barwy głosu. Przyjmowany przez kobiety w ciąży winstrol wpływa na rozwój wad wrodzonych nienarodzonego dziecka, dlatego też na kilka miesięcy przed planowanym zajściem w ciążę powinno odstawić się preparat.

Kiedy przyjmuje się sterydy takie jak oralny winstrol, przechodzi on „first pass” w wątrobie, a potem wędruje przez układ trawienny. Substancja czynna może być mniej lub bardziej absorbowana, a pewnej niewielkiej części jest tracona/marnowana. Kiedy substancja czynna przechodzi „first pass” w wątrobie, krew rozprowadza ją do pozostałych tkanek ciała na przykład jest afiliowana do mięśni. Kiedy stanazolol przedostaje się dalej, przechodzi tak zwane „second pass”. Mamy do wyboru wersję oralną i iniekcyjną środka.

Mamy też wiedzę, że plusem wersji iniekcyjnej jest to, że bezpośrednio, z pominięciem „first pass” dostaje się do krwi, przechodzi przez SP, które ma małe znaczenie. Oralny winstrol pokonuje dłuższą drogę, musi przejść przez układ pokarmowy i wątrobę. Winstrol przechodzi przez wątrobę z kolejką enzymów i białek. Aby to lepiej zrozumieć, co wspólnego ma winstrol z pozostałymi SAA, potrzeba trochę podstawowych informacji na temat hormonów „seksualnych” SHBG. W tym przypadku wystarczy zrozumieć, że SHBG jest glikoproteiną, która produkowana jest w wątrobie i uczestniczy w transporcie hormonów, między innymi wielokrotnie wspomnianego „teścia”.

Przeciwwskazania do stosowania Winstrolu

Nieodpowiedzialne lub przedłużające się stosowanie winstrolu może doprowadzić do wystąpienia wielu reakcji ubocznych organizmu. Warto pamiętać, że jest to środek dopingujący, który znajduje się na liście farmaceutyków niebezpiecznych dla zdrowia człowieka. W związku z tym nie powinno się po niego sięgać bez zgody lekarza. W żadnym wypadku winstrol nie powinien być przyjmowany przez osoby cierpiące na niektóre zaburzenia i choroby. W ich przypadku może spowodować groźne dla zdrowia uszkodzenia narządów, a nawet doprowadzić do śmierci.
I tak, winstrol nie jest wskazany dla osób, które wcześniej chorowały na nowotwór prostaty lub raka piersi. Może okazać się groźny dla osób zmagających się z chorobami sercowo -naczyniowymi, a także po przebytym zawale serca. Jego stosowanie może wywołać niepożądane skutki również w przypadku problemów z krzepliwością krwi i w trakcie kuracji doustnymi lekami przeciwzakrzepowymi. Winstrol / stanazolol nie powinien być stosowany przez diabetyków i osoby cierpiące na zaburzenia pracy wątroby i nerek.

Winstrol - Najczęściej zadawane pytania


Ile trwa cykl na Winstrolu?

Cykl wynosi od 4 do 6 tygodni, zażywanie w dłuższym okresie tego sterydu może spowodować hepatotoksyczność. Należy również pamiętać o wspomaganiu wątroby podczas zażywania tego środku.

Jak można zażywać Winstrol?

Winstrol można zażywać doustnie oraz domięśniowo. Podczas stosowania doustnie przyjmujemy dwie tabletki na dzień natomiast domięśniowo aplikacja jest z częstotliwością raz dziennie ze względu na dłuższy okres półtrwania w organizmie.